Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasi siatkarze po raz drugi z rzędu wicemistrzami województwa

Opublikowano w Sport

W dniu 3 marca 2015 r. w Białymstoku rozegrany został finałowy Turniej o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Piłce Siatkowej.

IMG 0943

Po rundzie eliminacyjnej do finału, którego gospodarzem była Komenda Miejska awansowały drużyny KM PSP w Białymstoku i Suwałkach oraz KP PSP w Augustowie i Wysokiem Mazowieckiem.

Po bardzo zaciętej, wyrównanej walce (trzy mecze rozstrzygnęły się w tie-breaku) i stojącym na bardzo wysokim poziomie sportowym turnieju zwyciężyła drużyna KP PSP w Augustowie. Kolejne miejsca zajęły kolejno:

  • KM PSP w Białymstoku,
  • KM PSP Suwałkach,
  • KP PSP Wysokiem Mazowieckiem.

Należy podkreślić, iż poziom wszystkich drużyn bardzo się wyrównał, ale mimo to hegemonia drużyny z Augustowa nie została przerwana.

Komenda Miejska PSP w Białymstoku dziękuje wszystkim zawodnikom za sportową, koleżeńską rywalizację, a KWP za udostępnienie hali gimnastycznej

wiecej w galerii