Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Harmonogram walnych zebrań sprawozdawczych

Opublikowano w Aktualności

Harmonogram walnych zebrań sprawozdawczych na rok 2020 

Lp Data Godzina Jednostka OSP Lokalizacja
1 11-01-2020 18:00 Jurowce Świetlica w Jurowcach
2 18-01-2020 17:00 Dobrzyniewo Duże GCK
3 18-01-2020 17:00 Studzianki Świetlica OSP
4 18-01-2020 18:30 Piaski Remiza OSP
5 18-01-2020 18:30 Pogorzałki Strażnica
6 23-01-2020 18:30 Pajewo Remiza OSP
7 23-01-2020 18:30 Radule Remiza OSP
8 24-01-2020 17:00 Pawły OSP Pawły
9 24-01-2020 17:00 Złotniki -
10 25-01-2020 16:00 Wasilków Świetlica w Wasilkowie
11 25-01-2020 17:00 Kozińce Sala w ośrodku kultury
12 25-01-2020 17:00 Lewickie -
13 25-01-2020 18:00 Kowale Remiza OSP Kowale
14 25-01-2020 18:30 Rzędziany Remiza OSP
15 25-01-2020 19:00 Letniki -
16 28-01-2020 19:00 Borowskie Michały Borowskie Michały
17 29-01-2020 18:30 Saniki Remiza OSP
18 29-01-2020 18:30 Sawino Remiza OSP
19 31-01-2020 17:00 Hermanówka -
20 31-01-2020 17:00 Rafałówka OSP Rafałówka
21 01-02-2020 16:00 Szymki  
22 01-02-2020 16:00 Łapy Remiza OSP
23 01-02-2020 16:00 Turośń Kościelna Turośń Kościelna
24 01-02-2020 17:00 Dąbrówki Świetlica OSP
25 01-02-2020 17:00 Hołówki Duże -
26 01-02-2020 18:00 Suraż M-G O K
27 01-02-2020 18:00 Jałówka  
28 01-02-2020 18:30 Nieciece Remiza OSP
29 01-02-2020 18:30 Sierki Remiza OSP
30 01-02-2020 18:30 Szerenosy -
31 02-02-2020 17:00 Kudrycze OSP Kudrycze
32 06-02-2020 16:00 Nowosady OSP Nowosady
33 06-02-2020 17:00 Żuki OSP Żuki
34 07-02-2020 17:00 Ryboły OSP Ryboły
35 07-02-2020 18:00 Poświętne Remiza OSP
36 07-02-2020 18:00 Niewodnica Korycka Niewodnica Korycka
37 07-02-2020 18:00 Klepacze -
38 08-02-2020 17:00 Nowodworce Świetlica w Nowodworcach
39 08-02-2020 17:00 Bondary  
40 08-02-2020 17:00 Turośń Dolna Turośń Dolna
41 08-02-2020 18:00 Zimnochy Remiza OSP Zimnochy
42 08-02-2020 18:00 Pietkowo Remiza OSP
43 08-02-2020 18:00 Płonka Kościelna Remiza OSP
44 08-02-2020 18:00 Barszczewo -
45 08-02-2020 18:00 Rogówek -
46 08-02-2020 18:00 Pańki -
47 09-02-2020 14:00 Wólka Ratowiecka Strażnica OSP
48 13-02-2020 16:00 Rzepniki OSP Rzepniki
49 13-02-2020 17:00 Krynickie OSP Krynickie
50 14-02-2020 17:00 Folwarki Wielkie OSP Folwarki Wielkie
51 14-02-2020 18:00 Iwanówka Iwanówka
52 15-02-2020 17:00 Michałowo  
53 15-02-2020 17:00 Choroszcz -
54 15-02-2020 18:00 Zawyki Śiwetlico-remiza w Zawykach
55 15-02-2020 18:00 Wilkowo Stare Świetlica
56 15-02-2020 18:00 Łupianka Stara Wiejski Dom Kultury
57 15-02-2020 18:00 Rogowo -
58 15-02-2020 18:00 Kruszewo -
59 15-02-2020 18:00 Izbiszcze -
60 15-02-2020 18:00 Żółtki -
61 15-02-2020 18:30 Łopuchowo Remiza OSP
62 15-02-2020 18:30 Tykocin Remiza OSP
63 16-02-2020 12:00 Zdroje Strażnica OSP
64 16-02-2020 13:00 Łapczyn Łapczyn 5
65 16-02-2020 13:30 Oleszkowo Oleszkowo 6
66 16-02-2020 14:00 Brzozówka Ziemiańska Strażnica OSP
67 20-02-2020 17:00 Ciełuszki OSP Ciełuszki
68 20-02-2020 18:00 Borowskie Olki Borowskie Olki
69 21-02-2020 17:00 Zabłudów OSP Zabłudów
70 21-02-2020 18:00 Juchnowiec Dolny -
71 21-02-2020 18:00 Uhowo Remiza OSP
72 21-02-2020 18:30 Siekierki Remiza OSP
73 22-02-2020 18:00 Grochy Remiza OSP
74 22-02-2020 18:00 Łapy Dębowina Remiza OSP
75 22-02-2020 18:00 Złotoria -
76 22-02-2020 18:30 Jeżewo Stare Remiza OSP
77 23-02-2020 17:00 Dorożki -
78 23-02-2020 18:30 Czerewki -
79 28-02-2020 18:00 Chodory Chodory
80 29-02-2020 17:00 Wojszki -
81 01-03-2020 12:00 Czarna Wieś Kościelna WDK
82 01-03-2020 13:30 Czarna Białostocka Strażnica OSP
83 07-03-2020 17:00 Koplany -
85 13-03-2020 17:00 Załuki Remiza OSP
84 15-03-2020 15:00 Zarząd Oddziału Miejsko Gminnego ZOSP RP w Czarnej Białostockiej Strażnica OSP