Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Harmonogram walnych zebrań sprawozdawczych

Super User. Opublikowano w Aktualności

Harmonogram walnych zebrań sprawozdawczych na rok 2019

Lp Data Godzina Jednostka OSP Lokalizacja
1 05-01-2019 18:30 Sierki Remiza OSP
2 11-01-2019 17:00 Złotniki Świetlica OSP
3 12-01-2019 18:30 Łopuchowo Remiza OSP
4 12-01-2019 18:30 Radule Remiza OSP
5 19-01-2019 16:00 Dąbrówki Świetlica OSP
6 19-01-2019 17:00 Szerenosy -
7 19-01-2019 18:00 Klepacze Remiza OSP
8 19-01-2019 18:30 Piaski Remiza OSP
9 19-01-2019 18:30 Nieciece Remiza OSP
10 19-01-2019 19:00 Hołówki Duże -
11 24-01-2019 18:30 Pajewo Remiza OSP
12 26-01-2019 16:00 Supraśl Dom Ludowy w Supraślu
13 26-01-2019 17:00 Zimnochy Remiza OSP
14 26-01-2019 17:00 Lewickie -
15 26-01-2019 17:00 Szymki  
16 26-01-2019 18:00 Studzianki Świetlica OSP
17 26-01-2019 18:00 Pietkowo Remiza OSP
18 26-01-2019 18:00 Jałówka  
19 26-01-2019 18:30 Rzędziany Remiza OSP
20 31-01-2019 18:30 Saniki Remiza OSP
21 31-01-2019 18:30 Sawino Remiza OSP
22 02-02-2019 17:00 Bondary  
23 02-02-2019 17:00 Łapy Remiza OSP
24 02-02-2019 18:00 Kowale Remiza OSP
25 02-02-2019 18:30 Jeżewo Stare Remiza OSP
26 05-02-2019 16:00 Żuki -
27 08-02-2019 17:00 Folwarki Wielkie -
28 08-02-2019 17:00 Gródek Remiza OSP
29 08-02-2019 18:00 Izbiszcze -
30 08-02-2019 18:00 Kruszewo -
31 09-02-2019 17:00 Nowodworce Świetlica w Nowodworcach
32 09-02-2019 17:00 Hermanówka -
33 09-02-2019 18:00 Suraż M-G O K
34 09-02-2019 18:00 Grochy Remiza OSP
35 09-02-2019 19:00 Zawady Sala widowiskowa UG
36 10-02-2019 13:00 Zawyki Remiza OSP
37 10-02-2019 15:00 Czarna Białostocka Strażnica OSP
38 12-02-2019 16:00 Rzepniki -
39 12-02-2019 18:00 Krynickie -
40 13-02-2019 18:00 Turośń Dolna  
41 14-02-2019 18:00 Borowskie Olki  
42 15-02-2019 17:00 Rafałówka -
43 15-02-2019 18:00 Uhowo Remiza OSP
44 15-02-2019 19:00 Borowskie Michały  
45 16-02-2019 16:30 Wasilków Świetlica w Wasilkowie
46 16-02-2019 17:00 Turośń Kościelna  
47 16-02-2019 17:00 Dobrzyniewo Duże GCK
48 16-02-2019 18:00 Poświętne Remiza OSP
49 16-02-2019 18:00 Rogowo -
50 16-02-2019 18:00 Pańki -
51 16-02-2019 18:30 Siekierki Remiza OSP
52 16-02-2019 18:30 Tykocin Remiza OSP
53 16-02-2019 19:00 Pogorzałki Strażnica
54 17-02-2019 14:00 Czarna Wieś Kościelna Strażnica OSP
55 17-02-2019 16:00 Wojszki -
56 19-02-2019 17:00 Pawły -
57 22-02-2019 17:00 Juchnowiec Dolny -
58 22-02-2019 17:00 Ryboły -
59 23-02-2019 12:00 Bobrowniki Remiza OSP
60 23-02-2019 16:00 Letniki -
61 23-02-2019 16:00 Ciełuszki -
62 23-02-2019 17:00 Jurowce Świetlica w Jurowcach
63 23-02-2019 17:00 Choroszcz -
64 23-02-2019 17:00 Koplany -
65 23-02-2019 17:00 Michałowo  
66 23-02-2019 18:00 Kozińce Sala w ośrodku kultury
67 23-02-2019 18:00 Wilkowo Stare Świetlica
68 23-02-2019 18:00 Łupianka Stara Remiza OSP
69 23-02-2019 18:00 Barszczewo -
70 23-02-2019 18:00 Rogówek -
71 24-02-2019 12:00 Zdroje Strażnica OSP
72 24-02-2019 13:00 Łapczyn Łapczyn 22
73 24-02-2019 13:00 Wólka Ratowiecka Strażnica OSP
74 24-02-2019 14:00 Brzozówka Ziemiańska Strażnica OSP
75 24-02-2019 14:00 Oleszkowo Oleszkowo 6
76 24-02-2019 16:00 Dorożki -
77 24-02-2019 17:00 Czerewki -
78 26-02-2019 17:00 Kudrycze -
79 27-02-2019 18:00 Nowosady -
80 28-02-2019 18:00 Iwanówka -
81 01-03-2019 17:00 Zabłudów -
82 02-03-2019 18:00 Płonka Kościelna Remiza OSP
83 02-03-2019 18:00 Złotoria -
84 02-03-2019 18:00 Żółtki -
85 02-03-2019 19:00 Niewodnica Korycka -
86 03-03-2019 14:00 Zarząd Odd. M-G ZOSP RP w Czarnej Białostockiej Strażnica OSP
87 04-03-2019 18:00 Chodory -
88 09-03-2019 16:00 Załuki Remiza OSP